KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3743101
nr 374 3101
Akvarell
signerad, blåmes, 28x19
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 september 2005
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr
550 kr
600 kr
800 kr
750 kr
850 kr
6